Osiągnięcia uczniów
-
Lilianna Piekarski z kl. 3 A (wych. p. Marzena Celińska) odebrała z rąk Wicewojewody Pomorskiego p. Emila Rojka i Pomorskiego Kuratora Oświaty p. Grzegorza Krygera Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce.GRATULUJEMY
I JESTEŚMY DUMNI
Zdjęcia i informacje przysłał p. dyrektora Andrzej Butowski - dziękujemy.czytaj dalej: Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce dla uczennicy Conradinum -
Konkurs „Moja przyszłość z offshore wind” rozstrzygnięty.
Laureatami szkolnego etapu zostali: Piotr Maćkowski z klasy 3E oraz Marcin Wierzbicki, uczeń klasy 4E.
Obaj panowie stają się tym samym uczestnikami projektu KURS na OFFSHORE, w ramach którego będą mieli sposobność poznać profil oraz zakres działalności i organizacji firm rynku offshore wind, a także nawiążą – oby owocne – relacje z przedstawicielami tego sektora. Prowadzone przez menedżerów i ekspertów branży offshore pokazy, ćwiczenia i warsztaty pozwolą naszym uczniom bezpośrednio doświadczyć różnych aspektów pracy w sektorze MEW.
Gratulujemy!!!
czytaj dalej: Konkurs „Moja przyszłość z offshore wind” rozstrzygnięty. -
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „TECHNIK ABSOLWENT ROKU” organizowany przez SIMP!
Uwaga Absolwenci CONRADINUM
Rozpoczęła się rekrutacja do OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „TECHNIK ABSOLWENT ROKU” organizowanego przez SIMP!
🏆 Do wygrania dyplom oraz nagroda Prezesa SIMP!
czytaj dalej: OGÓLNOPOLSKI KONKURS „TECHNIK ABSOLWENT ROKU” organizowany przez SIMP! -
-
-
Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu ,,Poliglota”
Dnia 14 maja podsumowano i rozstrzygnięto szkolny konkurs ,,Poliglota”, który odbył się 15 kwietnia. Uczniowie klas II i III rozwiązywali test w formie dwujęzycznej: w języku angielskimi niemieckim, który zawierał pytania zamknięte oraz otwarte na temat m.in. geografii, historii, gospodarki, kultury. Celem konkursu było rozbudzenie i pogłębienie zainteresowania krajami anglo- i niemieckojęzycznymi, promowanie otwartości na inne kultury, krzewienie ducha tolerancji i szacunku wśród uczniów, rozwijanie kapitału społecznego młodych ludzi.
Z radością ogłaszamy wyniki konkursu:
I miejsce zajął Witold Kunicki z klasy3B
II miejsce zdobył Maksymilian Bogiel z klasy 2A
III miejsce przypadło Miłosz Olkiewicz z klasy 3B
Gratulujemy!!!
Organizatorki: Agnieszka Apanowicz i Małgorzata Milewska
czytaj dalej: Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu ,,Poliglota” -
-
Sukces naszych uczniów na Olimpiadzie EDU-ELEKTRA Edu-Elektra
czytaj dalej: Sukces naszych uczniów na Olimpiadzie EDU-ELEKTRA Edu-ElektraZ dumą informujemy, że dwóch uczniów SOiT Conradinum w Gdańsku osiągnęło wspaniałe wyniki podczas finału Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA 2024/2025!W grupie "Chłodnictwo i Klimatyzacja" tytuł Laureata zdobył Henryk Wyrzykowski z kl. 5 DK - I miejsce, a tytuł Finalisty otrzymał Tomasz Rzepka z kl. 4 KE - II miejsce.Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wybitnych osiągnięć.Dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie do olimpiady.Życzymy dalszych sukcesów na ścieżce edukacyjnej i zawodowej!Zdjęcia i tekst przysłała p. Weronika Lewandowska- dziękujemy. -
-
-
-
GRATULACJE!
Gratulacje dla naszych uczniów!Dwóch uczniów klasy 2A - Agata Pałka i Rodion Zalozhkov - z zawodu technik mechatronik godnie reprezentowało naszą szkołę w VI Międzyszkolnym Turnieju Szkół Elektronicznych w Województwie Pomorskim, rywalizując z uczniami starszych klas z zawodu technik elektronik!Mimo młodszego wieku, pokazali ogromną wiedzę, zaangażowanie i odwagę – nie boją się wyzwań i idą jak burza!Jesteśmy z Was dumni – tak trzymać!czytaj dalej: GRATULACJE!


