Przejdź do treści Przejdź do menu

Logo szkoły

Szkoły Okrętowe i Techniczne
CONRADINUM

Samorząd szkolny

samorzad-szkolny-29809.jpg [miniatura]

Skład Samorządu Szkolnego 2019/2020:

Przewodnicząca  - Małgorzata Kunicka

Zastępca - Jakub Gojtowski, Jakub Bereda

Skarbnik - Mateusz Zamojski

Opiekun:
p. Anna Urbańska-Gruczka

Plan pracy Samorządu - II semestr roku szkolnego 2018/2019

Startujemy już 28 listopada!

Zbiórkę monet (od 1 gr. do 5 zł) rozpoczynamy 28 listopada! I będzie ona trwała przez najbliższe 3 tygodnie. Już w czwartek do sal lekcyjnych wejdą przedstawiciele Samorządu Szkolnego, którzy przeprowadzą zbiórkę. Możecie też przynosić monety do pani Anny Urbańskiej (sala 318) i pani Iwony Żychowicz (sala 203). 

LICZYMY NA WAS!

WAŻNY JEST KAŻDY GROSZ!

czytaj dalej

Dzień Zdrowia w Conradinum

Wykład, mierzenie ciśnienia, alkogogle, profilaktyka uzależnień, spotkanie ze Strażą Miejską oraz pyszne przekąski serwowane przez Samorząd Szkolny a przygotowane przez niezastąpioną p. Jolę z bufetu. Tak obchodziliśmy Dzień Zdrowia w Conradinum - organizatorami tego corocznego conradinowskiego święta zdrowia jak co roku byli: p. pedagog Justyna Stopa, p. pedagog Ewa Mazurek oraz oczywiście Samorząd Szkolny pod opieką p. Anny Urbańskiej - Gruczki. Dziękujemy.

czytaj dalej

GDAŃSK DLA LUDKA! 26-27 października 2019r.

26 października Radni Miasta Gdańska - Katarzyna Czerniewska, Beata Dunajewska, Andrzej Stelmasiewicz, a także pracownicy Wizzairu i wolontariusze z Conradinum spotkali się w Gdańskim CH Forum przy punkcie rejestracyjnym fundacji DKMS. Połączył ich wspólny cel - znaleźć dawcę szpiku dla rocznego gdańszczanina, Ludwika, który od sierpnia 2019r. walczy z ostrą białaczką szpikową. Jedynym ratunkiem jest przeszczep. A więc walczymy o małego Ludwika!

czytaj dalej

Conradinowcy! Pomóżcie Ludwikowi, zostańcie bohaterami!

Ludwik ukończył 1 rok życia, choruje na ostrą białaczkę szpikową i pilnie potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego.

Bardzo prosimy wszystkich, którzy chcieliby pomóc uratować Ludka przyjdźcie 26 lub 27.10.2019r. w godz.11.00-18.00 do jednej ze wskazanych na plakacie lokalizacji. Próbki będą badane od razu pod kątem Ludka i przyspieszą procedurę o jakieś trzy miesiące, a czas jest bardzo istotny.
Liczymy na Was!


czytaj dalej

Turniej Sportów Alternatywnych

Dnia 1 kwietnia 2019r. Samorząd Szkolny wraz z opiekunem p.Urbańską-Gruczka zorganizował Turniej Sportów Alternatywnych. Nasi dzielni Conradinowcy zmagali się w 4 konkurencjach: przeciąganie liny, siłowanie na rękę, rzut butelką do kosza klasowego i warcaby na czas. Rywalizowały między sobą klasy 1, klasy 2 i klasy 3. Najlepsza z rocznika 2002 okazała się klasa 1aT, z rocznika 2001 klasa 2bT, a z rocznika 2000 klasa 3bT. Nagrody dla zwycięzców, czyli lody Magnum, ufundował nasz partner Unilever/Algida. Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.

czytaj dalej

Magnum w Conradinum:)

Dziękujemy firmie Unilever Polska S.A. za sponsorowanie nagród w Turnieju Sportów Alternatywnych w Conradinum. 1 kwietnia 2019r. na prośbę Samorządu Szkolnego Algida przekazała nam na nagrody ponad 100 lodów Magnum Almond.  Jak sami widzicie współpraca z firmą Unilever to nie tylko praktyki zawodowe w Baninie:) Oto zwycięskie klasy delektujące się najlepszymi lodami na świecie :)

czytaj dalej

"Dzień Dresa" w Conradinum:)

czytaj dalej

Wiosenna akcja uczniowska - kwiaty w Conradinum

czytaj dalej

Dzień Liczby Pi i turniej matematyczny dla klas pierwszych.

czytaj dalej

II Konferencja Samorządów Uczniowskich

Dnia 20 listopada 2018 r. odbyła się II Konferencja Samorządów Uczniowskich.

W tym roku gdańska młodzież debatowała nad problemem cyberprzemocy.

Samorząd Uczniowski CONRADINUM dziękuje p. Dyrektor IX LO Małgorzacie Solowskiej za zaproszenie i inspirację do dalszej pracy. 

czytaj dalej

Zajęcia sztuk walki mieczem

czytaj dalej

Relacja z Dnia Zdrowia w Conradinum

czytaj dalej
back to top