GFKM Masters to autorski projekt, który ma na celu promocję przedsiębiorczości, przekazanie biznesowego know-how i rozpowszechnienie aktualnej wiedzy wśród młodzieży z naszego regionu.  z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji usług rozwojowych wykorzystuje swój potencjał, żeby rozwijać nowe pokolenie odpowiedzialnych i ambitnych menedżerów_ek.

cyt.:''Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi Marketplace Simulations oraz doświadczenia i warsztatu certyfikowanych trenerów Symulacje biznesowe (Krystyna Połubińska i Patryk Wardziński) mamy szansę spełniać naszą misję, która brzmi "Inspirujemy do rozwoju". Nierzadko to nas inspiruje kontakt z uczniami i uczennicami, którzy często zadają intrygujące pytania i wraz z nami odkrywają świat biznesu.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi Marketplace Simulations oraz doświadczenia i warsztatu certyfikowanych trenerów Symulacje biznesowe (Krystyna Połubińska i Patryk Wardziński) mamy szansę spełniać naszą misję, która brzmi "Inspirujemy do rozwoju". Nierzadko to nas inspiruje kontakt z uczniami i uczennicami, którzy często zadają intrygujące pytania i wraz z nami odkrywają świat biznesu.

Turniej to szansa na sprawdzenie oraz stworzenie nowych umiejętności i kompetencji, nie tylko w kontekście analiz biznesowych, ale także współpracy w zespole. Czteroosobowe drużyny rywalizują ze sobą na jednym rynku, wpływają na pozycję własnej firmy i starają się przebić konkurencję. Zwycięski zespół charakteryzuje ogromna wiedza, prawdziwa wnikliwość, zmysł analityczny, szeroka perspektywa oraz umiejętne organizowanie pracy zespołowej, podział obowiązków, wzorowa komunikacja i współpraca.''

Gratulujemy wszystkim drużynom!

Skład naszej drużyny to uczniowie klasy 5M technik mechatronik:

  1. Karol Szuba
  2. Oskar Cabaj
  3. Maciej Lisiecki
  4. Oskar Kostewicz