Strona główna - Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące CONRADINUM (XVIII Liceum Ogólnokształcące, Technikum nr 18, Branżowa Szkoła I stopnia nr 18)

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Kolejne zajęcia w ramach programu "Edukacja do kultury"

  W czwartek, 11 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy 1E w ramach programu "Edukacja do kultury" brali udział w kolejnych zajęciach, których tematem było " Co można znaleźć w muzeum? ". Podczas wirtualnego spaceru po Ratuszu Głównego Miasta – Muzeum Gdańska, uczniowie zgłębiali tajniki wybranych fotografii, artefaktów i materiałów źródłowych. Analizowali kontekst powstania zdjęć, ich tematykę oraz przyczyny umieszczenia konkretnych eksponatów na wystawie, starając się wyciągnąć z nich jak najwięcej informacji.

 • Wyniki konkursu Wiedzy o Zdrowiu oraz konkursu plastycznego na plakat o tematyce antynikotynowej

  Z okazji przypadającego 7 kwietnia Światowego Dnia Zdrowia zorganizowano w naszej szkole 2 konkursy - podajemy zwycięzców:
  ✅️ Konkurs Wiedzy o Zdrowiu (organizator p. Wioletta Pukszta): 1 miejsce - Stanisław Drzewoszewski z kl. 2R, 2 miejsce - Radosław Frankowski z kl.2R, 3 miejsce - Roksana Daszkiewicz z kl.4B GRATULUJEMY!
  ✅️ Konkurs plastyczny na plakat o tematyce antynikotynowej (organizatorzy: p. pielęgniarka szkolna Agnieszka Hreczuk, p. Maria Zgirska, p. Wioletta Pukszta): 1 miejsce - Adam Stolc z kl. 4A, 2 miejsce - Piotr Maćkowski z kl. 1E, 3 miejsce - Marcel Kuleta z kl. 1C GRATULUJEMY!
  Zdjęcia i tekst - p. Wioletta Pukszta- dziękujemy 😁
 • "SZKOŁA ROKU 2024"

  Szanowni Państwo,

  pragniemy poinformować, że nasza placówka uczestniczy w ogólnopolskim plebiscycie "SZKOŁA ROKU 2024".

  Konkurs ten podzielony jest na etap ogólnokrajowy oraz osiemnaście miast wojewódzkich, a głosowanie trwa od 04 marca do 12 kwietnia 2024 roku.

  To społeczność portalu, składająca się z uczniów, nauczycieli oraz rodziców, ma okazję wybrać szkołę ponadpodstawową, która ich zdaniem zasługuje na miano szkoły roku, czyli takiej, która spełnia wszystkie ich oczekiwania.

  Trzy najlepiej ocenione placówki z każdego miasta wojewódzkiego oraz z kraju, otrzymają prestiżowy tytuł "SZKOŁA ROKU 2024" wraz z dostępem do konta premium na portalu WaszaEdukacja.pl.

  Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w głosowaniu.

  Link do plebiscytu znajduje się pod adresem:

  https://waszaedukacja.pl/szkola-roku/szkoly-ponadpodstawowe/

  Serdecznie pozdrawiamy

  SOiT "Conradinum"

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

kwiecień 2024

Slajdy

Odwiedź nas na Facebooku, Instagramie, Youtubie lub Klubie Conradinowca

facebook.png  the_instagram_logo.jpg 240px-youtube_social_white_squircle_-2017-svg.png 160720575_173490341250889_5659154282733372508_n.jpg      stowarzyszenie.jpg

Odwiedź nasze koła zainteresowań

Z nimi współpracujemy

bibus_menos.png
cnt.png corleonis.png
logo-crist-768x934-px-247x300.jpg dan-poltherm-169050.jpg etmal.jpg
logo_gdanskie_mlyny.png logo_zmniejszone.png logotyp_meron.png
psi-psse.png pspd.png res.jpg
2210923.jpg unilever.png

wyzsza-szkola-bezpieczenstwa-logo.png
baukrane.png balticon.jpg lm_logo6.jpg
northvolt-logo.jpg

powrót do góry