Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców

Nazwisko
Imię
dzień tygodnia
godzina

APANOWICZ

AGNIESZKA

wtorek

14:15-15:00

BANACH

GRAŻYNA

piątek

15:00-15:45

BARDO

MARIA

poniedziałek

13:20-14:05 na Teamsach po wcześniejszym uzgodnieniu

BARTNICKI

KRZYSZTOF

środa

12:00-12:45

Bela

Piotr

środa

15:00-15:45

BIELAK

RYSZARD

środa

13:30 -14:15

BOROWSKI

KORNEL

środa

13:10-13:55

BRACIK

ANNA

środa

13:20-14:05

BRUSZCZAK

STANISŁAW

 

 

Butowski

Andrzej

środa

14:00-14:45

CABAN

JOANNA

wtorek

15:15-16:00

CHRZUSTEK

STANISŁAW

środa

11:00-11:45

CIMIŃSKI

ARKADIUSZ

poniedziałek

14:15-15.00

CZAJA

AGNIESZKA

piątek

09:30-10:15

CZAJKA

EWA

poniedziałek

14:05-14:45

DĄBKOWSKI

MARIUSZ

 wtorek

środa

 10.00-10.55

 9.00-9.45

DEKOWSKI

JURAND

poniedziałek

piątek

15:00-15:45

15.00-15.45

DRAWS

MACIEJ

środa

15:00-15:45

DYMEK

SŁAWOMIR

czwartek

15:00-15:45

DUZINKIEWICZ

KAZIMIERZ

poniedziałek

17:00 - 17:45

FORMELA

ELŻBIETA

wtorek

14:00-14:45

GŁOWACKI

JAROSŁAW

poniedziałek

15:00-15:45

JANKOWSKI

WALDEMAR

poniedziałek

15:05-15:50

KABAT

ELŻBIETA

poniedziałek

 geografia 15:00-15:30

czwartek

j. niemiecki  15:00-15:30

KATANOWSKA

BEATA

czwartek

15:00-15:45

KLEINA

ANDRZEJ

 

 

KLIZ

ELŻBIETA

piątek

14:05-14:50

KOPP OSTROWSKA

MAGDALENA

 

 

KOSNA

ARLETA

środa

14:15-15:00

KROPIDŁOWSKA

MARIA

środa

11:10-11:55

KRUK

MONIKA

środa

15:15-16:00

KUCZKOWSKA-TYSZKA

TERESA

środa

15:00-15:45

KUMISZCZO-MOCARSKA

DOROTA

środa

7:40-8:25

LEWANDOWSKA

WERONIKA

poniedziałek

15:00-15:45

LIBUDZIC

MARTA

 

 

MAĆKIEWICZ

ROBERT

 środa

15:15 - 16.00

MAZUREK

EWA

 

 

MIŁOSZ

JACEK

 poniedziałek

piątek

8.30-9.15

8.30-9.15

MICHAŁEK-DĄBKOWSKA

EDYTA

wtorek

14:15-15:00

MIŁOSZ

JACEK

piątek

8:30-9:15

MONDYGRAŁ-PIASZCZYŃSKA

AGATA

środa

15:05-15:50

MORAWSKA

LIDIA

piątek

15:15-16:00

NAREWSKA

MARZANNA

środa

13:15-14:00

NOSEWICZ

PIOTR

poniedziałek

14:15-15:00

OLSZAK

ELŻBIETA

środa

15:05-15:50

OŻARKOW

JANUSZ

 czwartek

14:00 - 14:45

PAPIERKIEWICZ

GRACJAN

 poniedziałek

wtorek

 15.00-15.45

 15.00-15.45

PIASZCZYŃSKI

ANDRZEJ

czwartek

15:00-15:45

PIOTROWSKI

MICHAŁ

piątek

13:20-14:05

PUKSZTA

WIOLETTA

środa

13:15-14:00

REJNIAK

ANDRZEJ

 

 

RESZCZYŃSKA

EWA

poniedziałek

15:00-15:45

SCISŁOWSKA

MAŁGORZATA

poniedziałek

15:00-15:45

SZEPIETOWSKI

EUZEBIUSZ

 

 

SZWABE

LESZEK

środa

14.45-15.30

SZYMCZYK

ROBERT

czwartek

15:15-16:00

TOMCZYK

ANDRZEJ

czwartek

16:00-16:45

URBANOWICZ

KAROLINA

wtorek

15:05 -15:50

URBANOWICZ

MAŁGORZATA

piątek

7:00-7:40

URBAŃSKA-GRUCZKA

ANNA

poniedziałek

 7:40-8:25 na Teamsach po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem

WASILEWSKA

ANNA

środa

14:15-15:00

WENTA

MARIOLA

środa

11:30-12:15

WILK

PIOTR

poniedziałek

11:10-11:55

WŁODARSKI

ANDRZEJ

czwartek

11:00-11:45

ZAWALICH

JACEK

piątek

17:00-17:45

ZGIRSKA

MARIA

 

 

ZŁOCZEWSKA

ANNA

poniedziałek

15:00-15:45

ŻYCHOWICZ

IWONA

czwartek

14:15-15:00